Przygotowaliśmy
kameralną przestrzeń, w której ćwiczący mają osobisty kontakt z trenerami.

Chcemy, aby treningi były rzeczywiście personalne:
idealnie dopasowane do trenujących.

💬  Marek Mackiewicz:
Idealne miejsce zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Fajna atmosfera, rzeczowe, indywidualne podejście. Zdecydowanie warto!

Training Room – tu dbamy o sprawność

Za pomocą profesjonalnego sprzętu, pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów personalnych, trenerów medycznych i terapeutów ruchowych możesz znowu nauczyć się używać swojego ciała w sposób zdrowy, efektywny i przyczyniający się do dobrego stanu psychofizycznego. A wszystko to w niedużej sali treningowej, która została stworzona z myślą o kameralnym treningu personalnym. Wiemy, że mądry ruch jest podstawą szczęśliwego życia.

Nasi fizjoterapeuci i masażyści pomogą Ci ukoić bóle w ciele. Dietetycy i doradcy żywieniowi nauczą Cię jak skutecznie wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe. Trenerzy medyczni poprawią Twoją postawę, nauczą Cię prawidłowych wzorców ruchowych lub nauczą jak prawidłowo oddychać, tutaj też poznasz tajniki Pilatesu oraz Jogi. W dwóch przystosowanych zarówno do terapii manualnej jak i spokojnej gimnastyki salach, możesz skoncentrować się na sobie i swoich potrzebach.

Bezpłatny Trening INDYWIDUALNY